Czy jesteśmy Najlepsi i Najtańsi?
Nie - ale za to jesteśmy zawsze dobrzy!

Drogi przyszły kursancie - mamy przyjemność powitać Cię na stronie internetowej naszego "OSK Adamczak". Jeśli spędzasz godziny przed ekranem monitora w poszukiwaniu najlepszej szkoły nauki jazdy to musimy Cię z góry uprzedzić - tu jej nie znajdziesz. A jeśli mamy być szczerzy do bólu to w ogóle jej nie znajdziesz, bo coś takiego najzwyczajniej nie istnieje. Szok??? Raczej nie - wystarczy pomyśleć logicznie - każda placówka oferuje jednakową ofertę dydaktyczną, podobne trasy, te same samochody. Jednym słowem - ciężko znaleźć jakiekolwiek różnice.

Ale nie zamartwiaj się na zapas - aż tak źle to na szczęście nie jest. Istnieją drobne elementy, które pozwolą Ci zweryfikować, który OSK jest godny Twojej uwagi. Pamiętaj, że od tych drobnych różnic zależeć będzie, nie tylko to jak szybko uzyskasz swoje upragnione prawo jazdy, ale także jakim będziesz kierowcą przez następne kilkadziesiąt lat.

CO JEST WAŻNE PRZY WYBORZE OŚRODKA SZKOLENIA KIEROWCÓW?

Zastanów się jakie czynniki wpływają na dobrą reputację ośrodka szkolenia kierowców. Które z nich są naprawdę ważne. Czy jest to może:

 • Świetna strona internetowa – NIE
 • PIZZA na zajęciach - niestety NIE
  (pamiętaj, że to nie jest prezent - i tak za nią zapłacisz)
 • Zapewnienia ośrodka, że egzamin państwowy z nimi to zwyczajny "pikuś" - NIE
  (egzamin państwowy to trudny egzamin, który chcąc nie chcąc jest bardzo stresujący)
 • Cena poniżej 1000 zł - z żalem, ale NIE
  (można dziś znaleźć cenę niższą o 100 lub 200 zł, ale warto wiedzieć, że bardzo często po 30h jazd dowiesz się, że powinieneś/powinnaś dokupić min. 10h ( 10x45zł = 450 zł )
 • Ekspresowy czas kursu (1,5 - 2 tyg) - na pewno NIE
  (stare porzekadło brzmi "co nagle, to po diable" - w nauce jazdy pośpiech jest najgorszym doradcą)

Te elementy, choć interesujące, to jednak nie mają większego wpływu na dobrą reputację danej szkoły jazdy. To co jest ważne w tworzeniu dobrej reputacji OSK to:

 • wysoka zdawalność
 • rekomendacja
 • opinie byłych kursantów na temat kursu i samego instruktora (kurs rzeczowy i sumienny, a instruktor cierpliwy i wyrozumiały)

To właśnie na tych elementach powinieneś/powinnaś polegać wybierając szkołę prawa jazdy w Poznaniu. To one budują to, o co od początków swojego istnienia zabiega "OSK Adamczak" - dobrą reputację.

"OSK Adamczak" nie potrzebuje wydawać ogromnych funduszy na reklamę, a jednak nadal cieszy się sporym uznaniem klientów. Dla naszego ośrodka najlepszą formą reklamy nie są billboardy czy tony ulotek - lecz Wy, Drodzy kursanci. By się o tym przekonać odwiedź nasz nowo założony profil na facebooku i zobacz ilu przyjaciół ma „OSK Adamczak”.

Zadowoleni, uśmiechnięci na każdych zajęciach, zrelaksowani, a w niedalekiej przyszłości świetnie wyszkoleni i odpowiedzialni kierowcy. To właśnie tak powinni przedstawiać się kursanci, którym udało się wybrać dobry OSK - tak wyglądają uczniowie "OSK Adamczak" w Poznaniu.

Uwaga - Za kurs prawa jazdy zapłacisz tylko 1600 zł!! RATY 0%!!!